מפריד

קניית עוקבים באינסטגרם שלא יורדים

נשאלת השאלה – איך מבצעים קניית עוקבים באינסטגרם שלא יורדים, כלומר שהמספר יישאר על כנו ולא ישתנה לרעה. זו אפשרות שעומדת בפניו של בעל העסק ועליו לוודא מול מקדם האתרים או מי שקונים ממנו את העוקבים שלא תהיה ירידה במספר.

קניית עוקבים באינסטגרם שלא יורדים

בעלי עסקים רבים מעוניינים שעמודים העסקיים שלהם באינסטגרם ייראו מקצועיים, אמינים ומלאי תוכן ענייני. לשם כך הם לא חוששים לפנות לאפשרות של קניית עוקבים וכך הם רגועים ומבינים שמספר העוקבים גדול, שכן כל מי שיגיע באופן אקראי לעמוד שלהם יתרשם מהמספר הזה. יחד עם זאת, מכיוון שלא כל אותם עוקבים הם בעלי פרופילים אמיתיים ואותנטיים, הם עלולים לעיתים קרובות להימחק או להיעלם.


המשמעות של קניית עוקבים באינסטגרם שלא יורדים

בעל העסק ישלם לא מעט כסף על מנת לקנות אל כל העוקבים האלה ולכן יהיה לו חשוב מאד לשמור על המספר הגבוה שהוא קנה. כל עוקב שהחשבון שלו נמחק או נעלם בדרכים כאלה ואחרות מחוות השרתים יכול לגרום לעוד כאלה להיעלם ולכן חשוב מאד לשים לב לכך שבוחרים קניית עוקבים באינסטגרם שלא יורדים, או שהמסלול שבוחרים הוא כזה שבו בודקים מדי פעם את המספר ומעגלים אותו כלפי מעלה על מנת שלא ייווצר מצג שגוי של מספר נמוך יותר. הגולשים תמיד שמים לב למספר העוקבים אחרי דך זה או אחר ומכאן החשיבות של מספר גבוה שלא משתנה ולא יורד.


מספר עוקבים גבוה – עסק משגשג ומצליח!

מספר העוקבים הוא נתון חשוב ומהותי ובעלי העסקים, כמו גם מקדמי האתרים – מודעים לכך בהחלט. גם לגולשים יש דרישה לנושאים מעניינים לעקוב אחריהם ולכן הם יהיו חשדניים מאד כלפי עמודים עסקיים שיש להם מספר עוקבים נמוך. הפתרון – קניית עוקבים ויצירת מצג של הרבה מאד עוקבים. המספר הזה ייראה מפתה מאד ועוד ועוד גולשים ימצאו את דרכם לעמוד, יתרשמו מהתוכן וירצו גם הם לקחת חלק בפעילות, בתיוגים, בהאשטאגים או בשפה שהעסק עושה בה שימוש.

שיחת ייעוץ בנושא קניית עוקבים באינסטגרם שלא יורדים בחינם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם