מפריד

איך להשיג עוקבים באינסטגרם עסקי?

בעלי עסקים שיש להם מוצרים או שירותים חזותיים יודעים ומבינים את החשיבות של נוכחות דיגיטלית באינסטגרם. מרבית הצעירים גולשים ברשת הזאת ומעבירים בה חלק בלתי מבוטל מהיומיום שלהם.

איך להשיג עוקבים באינסטגרם עסקי?

שיווק נכון שמתאים לרשת עצמה וכמובן פונה לקהל היעד הספציפי יכול לעשות פלאים עבור העסק, להגדיל את מעגל הלקוחות והעוקבים וכפועל יוצא מזה- גם להגדיל את המכירות. נשאלת השאלה המובנת מאליה – איך להשיג עוקבים באינסטגרם עסקי. חשוב מאד להבין שגם מספר גבוה של עוקבים לעולם לא יהיה מספיק ותמיד בעל העסק צריך לשאוף להגדלת מספר העוקבים. יש לכך כמה וכמה שיטות שכדאי לדעת עליהן ולהכיר ואז לפעול על פי השקפת העולם העסקית.

 

החשיבות של מספר עוקבים

מהם בעצם אותם עוקבים? אלה אנשים שחשוב להם להתעדכן בפרסומים של העסק, להכיר את המודעות שהוא מעלה ולהיות חלק משפה שיווקית. אותם עוקבים חשים שהעסק מכיר אותם ושהם חלק מהקהילה שלו ולכן כאשר מתוודעים לעמוד עסקי חדש מיד בודקים כמה עוקבים יש לו. מסיבה זו, עבור בעל העסק, חשוב שהמספר הזה יהיה כמה שיותר גבוה. הדרך הקשה להשיג עוקבים היא על ידי בניית אסטרטגיית תוכן מסודרת וללא ספק יש כאן הרבה מאד עבודה. דרך נוספת ומוכרת היא קניית עוקבים באינסטגרם, כלומר הצגת מספר עוקבים גבוה בזכות קנייה של המספר הזה, מה שלא בהכרח ישמש אינדיקציה לזהות אותם עוקבים.

 

איך להשיג עוקבים באינסטגרם עסקי – הדרך הקנייה

לא מעט מקדמי אתרים ועמודים עסקיים מציעים שירותים של קניית לייקים או עוקבים. בעזרת המספר הגבוה של העוקבים העמוד העסקי באינסטגרם ייראה מקצועי, רציני, וכזה שכדאי ושווה לעקוב אחריו. כך עוקבים אמיתיים יראו שיש מספר גבוה של לייקים וישמחו להצטרך גם הם לשורות העוקבים האלה. העמוד ייראה מבוקש, מלא בתוכן ומפתה ולא יהיה צורך בפעולות שיווקיות מאתגרות על מנת להגיע לאותן התוצאות. בעלי עסקים רבים נהנים מאד מקניית העוקבים ומעידים שהעמוד שלהם הופך תך פרק זמן קצר למעניין וכמה שמשתתף בשיח היומיומי של אותו קהל יעד.

שיחת ייעוץ בנושא איך להשיג עוקבים באינסטגרם עסקי בחינם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם