מפריד

חשיבות קניית לייקים בפייסבוק

כמו כל דבר שאתם קונים, כדאי שתדאגו לקבל את האיכות הגבוהה ביותר. במיוחד כשמדובר בקידום ברשתות החברתיות. הלייקים, העוקבים והצפיות שתקבלו מאיתנו הם באיכות הגבוהה ביותר שיש בשוק כיום.

חשיבות קניית לייקים בפייסבוק

המספר של לייקים לפייסבוק בעמוד עסקי הוא הנתון הראשון שגולש מסתכל עליו כאשר הוא מגיע אל עמוד שהוא לא מכיר. המספר הזה נותן אינדיקציה להרבה מאד דברים שקשורים גם לעמוד וגם לעסק שעומד מאחוריו – מידת הרצינות שלו, המקצועיות והערך שהגולשים והעוקבים מקבלים ממנו. לייקים בעמוד הפייסבוק מבטאים את מספר הגולשים שבחרו להישאר מעודכנים ולעקוב אחרי התוכן שעולה הדף וכמובן שככל שיש יותר לייקים – מיד מצטיירת תמונה של עמוד רציני, מקצועי וכזה שכדאי להישאר קרובים אליו. זו גם המטרה של בעל העסק ומי שמנהל עבורו את העמוד העסקי.

 

איך מגיעים לייקים לפייסבוק?

ברגע שמקימים את העמוד העסקי ויוצאים לדרך עם תוכן מקצועי שעולה לדף – אפשר להשיג לייקים ממש על בסיס יומיומי. דפים בתחילת דרכם זוכים לחשיפה ראשונית גדולה מאד ואט אט מצטרפים עוד ועוד לייקים לעמוד. אפשר נוספת של השגת לייקים לפייסבוק היא דרך הקמת קמפיין ממומן שזו המטרה שלו – השגת הלייקים. במערכת הפרסום של פייסבוק יש כל מיני אפשרויות לבחירה עבור הקמפיינים הממומנים ואחת מהן היא קמפיין שממוקד בהשגת לייקים חדשים לעמוד. מדובר בדרך אפקטיבית וטובה מאד. הדרך האחרונה היא קנייה יזומה של לייקים לפייסבוק על ידי מי שעוסק בשיווק דיגיטלי ויש לו גישה לחשבונות לא אמיתיים של גולשים שאיתם אפשר להעלות בצורה משמעותית את מספר הלייקים של העמוד.

 

מה עושים עם לייקים לפייסבוק?

כאמור – מספר הלייקים מציג תמונה של רצינות ומקצועיות העסק שמאחורי העמוד. בזכות הרבה לייקים יגיעו עוד ועוד אחרים ולכן מנהלי השיווק עסוקים מאד במציאת דרכים להשיג כמה שיותר לייקים. גם מערכת החשיפה של הרשת עצמה מתאפשרת חשיפה גדולה ורחבה יותר לעמודים שיש להם הרבה עוקבים ולייקים ולכן חשוב לעבוד כל הזמן על הגדלת הכמות הזאת, וזו אכן רק את מהמטרות של מי שעוסק בשיווק דיגיטלי עבור אותו עמוד באופן מקצועי. הוא יכול לנתח את הנתונים בנוגע לפעילות מאחורי הקלעים של העמוד ולבחון מדי פעם האם נדרש מאמץ לצורך העלאה נוספת של מספר הלייקים.

שיחת ייעוץ בנושא חשיבות קניית לייקים בפייסבוק בחינם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם