השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 28/05/2024​
קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

כל מי שיש לו ידע כזה או אחר בנוגע לשיווק עסקים בפייסבוק מכיר את האפשרות של הקמת עמוד עסקי וכמה חשוב לפעול בו בצורה נכונה ומושכלת. כאשר גולש מזדמן יגיע אל העמוד העסקי הוא מיד יבדוק, קודם כל, כמה עוקבים יש לעמוד, כלומר כמה לייקים יש לו. מספר הלייקים הוא מדד לאיכות והמקצועיות של העמוד (ומכאן גם של העסק) וגם מהווה אינדיקציה לדו שיח יעיל וידידותי שהעסק מנהל עם קהל הלקוחות שלו. לא בכדי התפתחה עם הזמן תעשייה שלמה שבעזרתה אפשר לבצע קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק וכך להגדיל באופן משמעותי את המספר החשוב הזה.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.06

מחיר כולל: 6

קידום בפייסבוק

שרותים נוספים לקידום הפייסבוק שלכם.

רוצים קידום בפייסבוק מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

(דירוג כולל 4.5 מתוך מקסימום 5)

הרחיבו את הקהילה שלכם על ידי קניית לייקים לדף העסק שלכם בפייסבוק!

 

איך קונים לייקים לדף עסקי בפייסבוק

כאמור – מה שחשוב לגולש האקראי הוא מספר הלייקים של עמוד או של עסק. הוא לא בהכרח יודע או יכול להבין מי האנשים האלה או האם מדובר בפרופילים אמיתיים או פיקטיביים. הרצינות והמקצועיות של העסק ייבחנו, מבחינתו, אך ורק על פי המספר הזה. מכאן שבעלי עסקים רבים מחפשים דרכים אשר בעזרתן הם יוכלו להציג מספר גבוה ככל האפשר של לייקים לעמוד וכך ימשכו עוד ודעו גולשים ומשתמשים אמיתיים לעמוד. חשוב מאד להבין את ההבדל בין גיוס לייקים ועוקבים בצורה של מתן תוכן איכותי ומקצועי לבין קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק, שכן הדרך השנייה אמנם הרבה יותר מהירה אך היא נותנת תוצאות על פני השטח בלבד. ניתן לרכוש באמצעות בחירה של כמות רצויה של לייקים לדף העסקי שלכם.

 

המשמעות של מספר לייקים גבוה

בעלי עסקים רוצים ואוהבים להראות ולהיראות ברשתות החברתיות, בעיקר בפייסבוק. לעמוד שיש לו מספר לייקים גבוה נוצרת הילה מקצועית ייחודית שכל בעל עסק רוצה עבור עצמו לכן לא יהסס לחפש כל דרך אפשרית וחוקית להגדיל ככל האפשר את המספר המדובר. בעזרת אנשי מקצוע שמכירים את רזי הרשתות החברתיות ואת אופן הפעולה הטכני שלהן – הם יודעים איך לגרום לכך שמספר הלייקים יהיה גבוה מאד, זאת בתמורה לתשלום מצידו של בעל העסק.