השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 26/06/2024​

כל בעל עסק שמפרסם את עצמו ברשתות החברתיות רוצה לדעת שהוא עושה כל שביכולתו כדי לקדם את עצמו. הוא רוצה שכל מי שנמנה על קהל היעד שלו יידע על עצם קיום העסק שלו ויידע לפנות כשצריך. המטרה תמיד תהיה הגדלת מעגל הלקוחות וכמובן הגדלת ההכנסות מרכישות של המוצרים או השירותים שהעסק מציע ללקוחות. מכיוון שיש לא מעט משתמשים בטיק טוק, הרי שבעל העסק ירצה שיהיו לו כמה שיותר לייקים ועוקבים, מה שיעזור גם לגולשים אקראיים להתחיל לעקוב אחרי הפעילות המקוונת שלו. קניית לייקים לטיק טוק היא אחת האפשרויות של בעלי העסקים שפחות מתעניינים בעיבוי תוכן בערוצים הדיגיטליים שלהם.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.04

מחיר כולל: 4

קידום בטיקטוק

שרותים נוספים לקידום הטיקטוק שלכם.

רוצים קידום בטיקטוק מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות קניית לייקים לטיק טוק

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

קניית לייקים לטיק טוק – מה זה אומר בכלל?

אין ספק שזו עבודה קשה למצוא לייקים ועוקבים אמיתיים שיעקבו אחרי העמוד או הסרטונים שבעל העסק מעלה (ללא קשר אם הוא זה שמעלה או מנהל הדיגיטל שלו שעושה את זה עבורו). קניית לייקים לטיק טוק חוסכת את העבודה הזאת ואפשר תוך מספר רגעים לאחר התשלום לראות שיש לערוץ כמות גדולה מאד של לייקים. מה המשמעות של זה? כאשר גולשים או משתמשים אקראיים יגיעו לערוץ הם מיד יבדקו קודם כל כמה לייקים יש לעסק. נתון זה ישפיע על הלייק שהם יבחרו לעשות ולכן כל דרך עבור בעל העסק להציג הרבה לייקים היא לגיטימית ונכונה לקידום העסק שלו.

 

מי קונה לייקים לטיק טוק?

מדובר בתופעה רחבה שחולשת על עולם הדיגיטל ויש בה כדי לקצר לא מעט תהליכים של עיבוי תוכן או של יצירת מספר גדול של לייקים בעבודה סיזיפית ארוכת טווח ולא פשוטה. הקנייה של הלייקים מתאימה למי שרוצה לראות תוצאות תוך פרק זמן קצר וחשוב לו שכל מי שמגיע לערוץ שלו בטיק טוק יהיה חשוף למספר גבוה ככל האפשר של לייקים. מכיוון שהמספר הוא מה שחשוב הרי שהגולשים לא בהכרח בודקים לעומק מי העוקבים שעשו לייק ולכן אפשר לבסס את המספר הגבוה הזה גם בפרופילים פיקטיביים שמסייעים לקידום הערוץ.