השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 25/06/2024​
קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם

כולנו רוצים עמוד אינסטגרם פעיל עם הרבה עוקבים, ובצדק. אינסטגרם היא רשת סופר עוצמתית: יש בה יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם, ומבלים בה צרכנים מכל הגילאים וכמעט מכל המגזרים: נוער, צעירים ומבוגרים, מכל הספקטרום התרבותי, החברתי והכלכלי.

אינסטגרם עונה על מגוון צרכים רחב:

אם יש לכם עסק, עמוד אינסטגרם הוא כלי חשוב בשיווק, מיתוג, קידום מכירות ושמירה על קשר עם לקוחות. צרכנים מצפים כמעט מכל סוג של עסק, שיהיה לו עמוד אינסטגרם. הם ישתמשו בעמוד ובתוכן שבו כדי להתרשם ולגבש דעה על העסק: האם הוא מתאים לי? האם הוא אמין? האם הוא איכותי?

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.06

מחיר כולל: 12

קידום באינסטגרם

שרותים נוספים לקידום האינסטגרם שלכם.

שאלות ותשובות בנושא קניית עוקבים באינסטגרם

איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות?

באפשרותכם לרכוש עוקבים ולקבל אותם מהר לחשבונכם, החל מ-200 ועד 15,000 עוקבים חדשים במהירות ובאמצעות מספר לחיצות פשוטות.

איך אפשר לקנות עוקבים באינסטגרם?

באמצעות הכלי של אינסטה רייז תוכלו לבחור את כמות העוקבים לפי רצונכם, לחפש ולבחור את הפרופיל שלכם. לסיים את שלבי הרכישה ולהעלות את העוקבים באינסטגרם במהירות!

איך עושים עוקבים באינסטגרם?

אם ברשותכם חשבון עסקי או פרטי אשר דרכו אתם מפרסמים מוצר או שירות שיש בבעלותכם, חשוב שתאדגו לתוכן איכותי הכולל בתוכו גרפיקה מפציצה ועם קצת תיוגים תקבלו חשיפה ראשונית, בנוסף תוכלו פשוט לקנות עוקבים דרך הכלי שלנו.

כמה עולה לקנות עוקבים באינסטגרם?

המחיר משתנה ביחס לאיכות העוקבים, ישנם גם שירותים חינמיים המאפשרים הוספה של עוקבים אך התמורה אינה זהה, כמו למשל שכל העוקבים ירדו תוך פרק זמן קצר, אנו מתחייבים לאיכות הטובה ביותר יחד עם המחיר הטוב ביותר, אם מצאתם בזול יותר מוזמנים לשלוח לנו ולקבל הטבה מיוחדת :)

רוצים קידום באינסטגרם מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות קניית עוקבים באינסטגרם

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

למה אנחנו שואפים למספר גדול של עוקבים באינסטגרם?

גם אם יש לכם פרופיל אישי, מספר גדול של עוקבים הוא הדרך האולטימטיבית לצבור חשיפה, השפעה ולמצב את עצמכם גבוה. פרופיל אישי משפיע, עם מספר גדול של עוקבים, יכול גם לשמש אתכם בהמשך לשיתופי פעולה עסקיים עם חברות ומותגים.

בנוסף, פרופיל אישי עם הרבה עוקבים, ישמש אתכם להגיע להרבה אנשים עם כל מסר שתרצו, בין אם זה מסר חברתי ובין אם זו כל אמירה אחרת שחשוב לכם להגיד לעולם.


מספר עוקבים גדול הוא גם כלי מיתוגי בפני עצמו, כי הוא מצביע על פרופיל "נחשק" ופופולרי.


איפה הבעיה?

אז אנחנו יודעים שפרופיל עם הרבה עוקבים, הוא כוח, ואנחנו רוצים להשיג אותו. 

לכן, כשמקימים פרופיל אינסטגרם חדש, למעשה מקבלים משימה: לטפס מהר וגבוה בכמות העוקבים.

כאן, פרופילים חדשים נתקלים במכשול: משתמשים באינסטגרם לא נוטים לעקוב בקלות אחרי פרופילים שהם (עדיין) לא פופולריים ואין להם הרבה עוקבים. לכן הטיפוס האורגני (טבעי) במספר העוקבים, הוא איטי ומתסכל בהתחלה, אפילו אם אתם משתפים תוכן מעולה.

גם אם כבר צברתם כמות מסוימת של עוקבים, והתחלתם לטפס, לפעמים, מסיבות שונות, הטיפוס שלכם פתאום "נתקע" ומפסיק להתקדם באופן אורגני. יכול להיות שמיציתם סוג אחד של קהל ולא הצלחתם לחדור לקהלים חדשים, או שהתוכן שלכם נקלע לתקופה פחות טובה וגרם לאלגוריתם של אינסטגרם לאבד עניין. תמיד כדאי לשפר ולדייק את התוכן, אבל לא תמיד זה עוזר מספיק. מבאס!


אז מה עושים?

אפשר להיאבק במצב, להמשיך להשקיע בתוכן גם כשהחשיפה נמוכה ולהילחם על כל עוקב ועוקב. אם כי, זו משימה די מייגעת וממושכת ויתכן שתתעייפו ותתייאשו לפני שתצליחו. חבל!

כדי לפתור את הבעיה, להתקדם מהר במספר העוקבים ולדלג מעל מכשולים ועצירות שהפרופיל נקלע אליהם, הצעד הנכון הוא לקנות עוקבים בתשלום.

אם יש בפרופיל תוכן טוב, קניית העוקבים תדחוף אותו קדימה ותגרום להגדלת חשיפה ולהמשך צמיחה במספר העוקבים.

נשמע טוב מדי? אכן יש כמה כללים שחשוב לדעת כדי לא לעשות טעויות:

חשוב לקנות עוקבים מספק שמבטיח עוקבים איכותיים באינסטגרם, ולא כאלה שהפרופיל שלהם נראה מזויף. אם לעוקבים שלכם יש פרופיל לא אמין, ואין להם עוקבים משלהם, כל הסיפור לא יראה משכנע ולא יעבוד.

בנוסף, אם יש לכם אינסטגרם עסקי – מקומי, הקפידו לקנות עוקבים ישראלים ולא מסין, הודו או ברזיל... כי זה פשוט יראה מוזר ולא ישרת את המטרה.

עוד כלל חשוב הוא לרכוש עוקבים באמצעות חברה שמבטיחה לכם דיסקרטיות, כי מדובר בעבודה שצריכה להיעשות לגמרי מאחורי הקלעים.


מה כדאי לדעת על היום שאחרי?

תיאום ציפיות: העוקבים שאתם רוכשים, הם בדרך כלל לא עוקבים מאוד פעילים, והם לא נוטים לספק לייקים, צפיות ומעורבות בתכנים שלכם. המטרה של העוקבים הקנויים היא לתת דחיפה לעוקבים אמיתיים שיגיעו, יהיו מעורבים בתוכן שלכם ויקיימו איתכם אינטראקציה אמיתית.

זה בדיוק מה שמוביל אותנו לכלל הבא: המשיכו להעלות תוכן איכותי! עמוד אינסטגרם טוב, נשען על תוכן מעולה ועוקבים שבחרו לעקוב אחריו. העוקבים שרכשתם בתשלום, הם רק ההתנעה, ואחריה אתם חייבים "לתת גז" כדי שהעמוד שלכם ימשיך להתקדם. חשוב להעלות תוכן בעל ערך, כזה שיעניין את העוקבים, יסקרן, יצחיק או יציע להם הצעות רלוונטיות.


לסיכום, כל עסק שרוצה להיות רלוונטי, וכל מי שרוצה להיות דמות משפיעה, חייבים עמוד אינסטגרם פעיל עם מספר רב של עוקבים. לפעמים, ההתחלה יכולה להיות קשה, וגם בהמשך הדרך עלולים להיות קשיים בצבירת העוקבים. קניית עוקבים איכותיים היא הדרך להתגבר על המכשול, ומשם חשוב להמשיך לייצר תוכן מצוין כדי לגרום לעמוד להתקדם אורגנית ולקדם אתכם או את העסק שלכם בכיוון הנכון.