השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 18/07/2024​

יוצרי תוכן שהפלטפורמה המועדפת עליהם היא היוטיוב יודעים ומבינים את החשיבות של מספר המנויים שיהיו להם בערוץ או שיש בערוצים של העמיתים שלהם. כאשר גולש אקראי ימצא את עצמו צופה בסרטון כזה או אחר הוא תמיד יתעניין כמה צפיות כבר היו בסרטון הזה לפניו. למה הנתון הזה חשוב? מפני שמספר גבוה ככל האפשר של צפיות יכול להצביע על תוכן איכותי ומעניין, על תוכן ויראלי שכנראה יש סיבה מדוע הוא כזה או בסרטון שעשוי לעניין את מי שקשור באותו עולם תוכן. הדבר הבא לבחון בדיוק מאותן סיבות או המספר המנויים שיש לערוץ. ואם אין מספיק, בעליו של הערוץ יוכל לחפש שירות של קניית מנויים לערוץ היוטיוב.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.75

מחיר כולל: 75

קידום ביוטיוב

שרותים נוספים לקידום היוטיוב שלכם.

רוצים קידום ביוטיוב מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות מנויים לערוץ יוטיוב

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

תרימו את ערוץ היוטיוב שלכם למעלה על ידי קניית מנויים שתראה לכולם כמה התוכן שלכם שווה!


מה המשמעות של קניית מנויים ביוטיוב?

כאמור, מדובר בעצם בקנייה של מספרים. על מנת למשוך עוד ועוד מנויים – חשוב וצריך שמלכתחילה ייראה שיש לערוץ הרבה מאד מנויים, הרבה ככל האפשר. יחד עם זאת, לכל המנויים הרשומים צריכים להיות שמות ופרופילים על מנת שיהיה על מה לבסס את המספר הגבוה. קניית מנויים לערוץ היוטיוב מבוססת על מציאת השמות והפרופילים שמתאימים לעולם התוכן של מי שיצר את הערוץ ושל המדינה או האזור הגאוגרפי שאליהם הערוץ שייך. בדרך זו, אם מישהו יבדוק – הוא יראה שמות שהגיוני מאד שמשתייכים לאוכלוסייה המתאימה לעוקבי הערוץ.

 

אמינות בקרב המנויים שלכם

בעזרת קניית מנויים לערוץ היוטיוב אפשר להציג מספר גבוה של עוקבים שיעזור למי שמתקשה להחליט האם הוא רוצה או לא להיות מנוי. יש לא מעט אנשים שמתלבטים כי הם לא בטוחים שהערוץ אכן יספק עבורם את התוכן שהם רוצים ומחפשים ומספר גבוה של מנויים שלכאורה כבר לערוץ יסייע להם בבחירה. חשוב מאד לדעת שערוצי היוטיוב בדרך כלל אינם בתשלום ולכן גם כאשר בוחרים להפוך למנויים כדאי לזכור שאפשר בקלות ובמהירות לבטל את הרישום במידה ומתחרטים או שהתוכן הופך להיות פחות מעניין ורלוונטי. חשדנות שקיימת כיום בקרב הרבה גולשים נחשבת ומצטיירת כבריאה ונכונה לקראת קבלת החלטות.