השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 26/06/2024​

בעלי עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל שיש בטיקטוק ומשתדלים לפרסם ושלווק את עצמם לעיני קהל היעד הצעיר שלהם. האפליקציה המבוססת על סרטוני וידאו קצרים (קצרים במיוחד! לא ארוכים יותר מדקה אחת) מתאימה מאד למי שמבסס ממילא את המוצרים או השירותים שלו על נושאים חזותיים ובעזרת האפקטים ואפשרויות העריכה אפשר ליצור בקלות ובמהירות סרטונים שימשכו לא מעט עוקבים. יחד עם זאת, במידה וגיוס העוקבים אינו משביע רצון – אפשר לבצע כיום קניית עוקבים לטיקטוק וכך להגדיל משמעותית את המספר שלהם. למה זה כל כך חשוב? מפני שמי שמוריד את האפליקציה ועושה בה צעדים ראשוניים – מיד יבדוק כמה עוקבים יש לאותו יוצר תוכן.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.087

מחיר כולל: 8.7

קידום בטיקטוק

שרותים נוספים לקידום הטיקטוק שלכם.

רוצים קידום בטיקטוק מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות קניית עוקבים לטיקטוק

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

חולמים להיות טיקטוקרים עם קהל עוקבים ענק? עכשיו זה הכי פשוט שיש! קניית עוקבים מגבירה את הפעילות והחשיפה שלכם בקליק אחד.


מה החשיבות של כמות העוקבים?

כל מי שמייצר תוכן חזותי ועושה שימוש בטיקטוק רוצה שיהיו לו כמה שיותר עוקבים. במקביל לזה, גם מי שמגיע באופן אקראי לערוץ שלו רוצה לראות ולדעת שלערוץ יש הרבה מאד עוקבים. איך דואגים לזה ישר מההתחלה? על ידי קניית עוקבים לטיקטוק. ברגע שעולה הערוץ לאוויר, גם עם מעט סרטונים יחסית, הוא יוכל להראות כלפי חוץ כמות גדולה ומרשימה של עוקבים וכל מי שמתוודע לפעילות של יוצר התוכן יראה שיש הרבה אנשים שעוקבים אחריו. לעצם הקנייה יהיה אחראי מקדם אתרים שמכיר את האפשרויות של קניית עוקבים, מנויים ליוטיוב או לייקים לעמוד הפייסבוק. מדובר בפעולה שכבר הפכה לשגרה עבור לא מעט עסקים.

 

קניית עוקבים לטיקטוק וגיוס עוקבים חדשים

כל יוצר תוכן רוצה להראות שהוא מקצועי, מתקדם וכזה שמספק לעוקבים שלו תוכן ברמה גבוהה. האינדיקציה לכל אלה היא מספר העוקבים וכמובן המעורבות שלהם בתוכן שעולה. יש ערוצים שבכל סרטון יהיה צורך לראות מעורבות ותגובות ויש כאלה שעבור העוקבים זה יהיה פחות קריטי ומה שיהיה חשוב עוד יותר הוא מספר העוקבים. מכאן קל יותר להבין את הרצון העז של לא מעט בעלי עסקים לדאוג למספר גבוה של עוקבים, גם אם לא מדובר בפרופילים אמיתיים. ברגע שהנתון הזה מגייס עבורם עוקבים נוספים – המטרה שלהם הושגה.