השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 18/07/2024​
מפריד

טיקטוק

מי שעוקב אחרי העולם של שיווק דיגיטלי לא יכול שלא לשים לב לשינויים הדרמטיים שמתחוללים בו ממש על בסיס יומיומי. אם בעבר היה ברור שחייבים לפרסם דרך מנועי החיפוש או שבעל עסק חייב שיהיה לו עמוד עסקי בפייסבוק או באינסטגרם, הרי שכיום שיווק בטיקטוק הוא הדבר החם שכולם מתייחסים אליו בתור פלטפורמה חשובה ומהותית בקידום העסק. מדובר ברשת חברתית שמבוססת על הפקת סרטונים קצרים שמלווים באפקטים כאלה ואחרים וכמובן בשמע משמעותי. כבר מהסבר זה קל להבין כמה הרשת הזאת יכולה להתאים למגוון רחב של עסקים שממילא מתבססים על סרטונים ואלמנטים חזותיים בשיווק שלהם.

טיקטוק

קידום בטיקטוק

שרותים נוספים לקידום הטיקטוק שלכם.

קניית לייקים לטיק טוק

קניית לייקים לטיק טוק

מחיר ליחידה: 0.04

מחיר כולל: 4

קניית עוקבים לטיקטוק

קניית עוקבים לטיקטוק

מחיר ליחידה: 0.087

מחיר כולל: 8.7

צפיות לסרטונים בטיקטוק

צפיות לסרטונים בטיקטוק

מחיר ליחידה: 0.016

מחיר כולל: 16

רוצים קידום בטיקטוק מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

איך עושים שיווק בטיקטוק?

שיווק נכון ויעיל בטיקטוק יהיה מבוסס, כאמור, על סרטונים קצרים, קליטים, לעיתים הומוריסטיים וכאלה שתואמים את השקפת העולם של בעל העסק. המשמעות היא שהסרטונים יהיו בעצם השופר של העסק, הם יהפכו לנושאי הקול של בעל העסק, ינהלו דו שיח מקוון עם העוקבים והלקוחות וכך חיש מהר גם יצברו תאוצה ויוכלו להפוך לוויראליים. אופן הפקת הסרטונים די קליל ואינטואיטיבי ולכן כאשר בעל עסק ישכור את שירותיו של מי שמכיר את השיווק דרך הטיקטוק ויהיה בקיא בכל האפשרויות שעומדות בפניו ליצור סרטונים – אין ספק שהסרטונים יהיו בעלי פוטנציאל גבוה להיות מדויקים, נכונים, מתאימים לקהל היעד וכמובן נכונים מבחינה עסקית.

 

יתרונות של פרסום בטיקטוק

מה שחשוב להבין זה שאם עסק עושה שיווק בטיקטוק בצורה נכונה המשמעות היא מקצוענות ורצינות. אין טעם להשקיע כספים בפלטפורמות לא יעילות ולשלם כספים לחינם בלי לקבל תוצאות. כך גם עבור הגולשים והעוקבים – כשהם ישימו לב שעסק שהם מוקירים ומכירים עושה שימוש מושכל ברשת שנחשבת לפופולרית בקרב האוכלוסייה הרחבה – יהיה קל להם להבין שחשוב לו להיות מעודכן ואקטואלי ולכן עושה מאמצים למצוא את הדרכים הכי טובות לשם כך. בעידן של רשת האינטרנט העסקים חייבים להישאר רלוונטיים ולכן השיווק ברשתות החברתיות מהותי וחשוב כשהוא מבוצע בהתאמה לאני מאמין של העסק.