השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 18/07/2024​
קניית תגובות באינסטגרם

קניית תגובות באינסטגרם

תגובות אוטומטיות לאינסטגרם יעזרו להגביר את תחושת הפעילות בפרופיל שלכם!


להקים פרופיל באינסטגרם זה קל, אפילו להעלות תוכן זה לא מאוד מסובך, אבל ליצור חשיפה והשפעה?

זו כבר משימה מאתגרת.

אחת הפעולות המרכזיות שמומלץ לעשות כדי להפוך למוכרים ומשפיעים באינסטגרם, היא קניית תגובות.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.49

מחיר כולל: 9.8

קידום באינסטגרם

שרותים נוספים לקידום האינסטגרם שלכם.

שאלות ותשובות בנושא קניית תגובות באינסטגרם

למה קונים תגובות באינסטגרם?

למה קונים תגובות באינסטגרם?

רוצים קידום באינסטגרם מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות קניית תגובות באינסטגרם

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

למה ומתי חשוב לקנות תגובות לאינסטגרם?

פרופיל שזוכה בחשיפה והופך למשפיע, נהנה מכוח גדול שאפשר לתרגם גם להצלחה עסקית.

לפרופילים מצליחים יש הרבה עוקבים, וגם מעורבות בתוכן עצמו, כלומר לייקים ותגובות לתכנים.

כל אחד מהפרמטרים האלה (עוקבים, לייקים ותגובות) הוא חשוב בפני עצמו וכולם עובדים בסינרגיה, כלומר הם מזינים זה את זה: אם יש הרבה תגובות לתמונות שלכם, סביר להניח שהאינטראקציה שנוצרת בעמוד שלכם תוביל גם להגדלת מספר העוקבים והלייקים.


למה לתגובות יש ערך מיוחד?

לתגובות יש חשיבות מיוחדת, כי עוקבים ולייקים הם בעצם מדדים של פעולות "אילמות". כשמישהו מתחיל לעקוב אחריכם או כשקיבלתם ממנו לייק, מדובר בפעולה טכנית של הקלקה. לעומת זאת, תגובה היא כבר אינטראקציה הרבה יותר אישית, רגשית, שמעידה על מאמץ שהושקע מצד המגיב. לכן המשקל של תגובה הוא רב מאוד, גם בתפיסה של הצופים בפרופיל שלכם וגם באלגוריתם של אינסטגרם.


רגע, מהו האלגוריתם של אינסטגרם? זהו אותו מנגנון ממוחשב שסורק את הביצועים של כלל התכנים באינסטגרם, ומתרגם את הממצאים לקבלת החלטות: איזה תוכן לקדם ולחשוף בפני עוד משתמשים? איזה תוכן הוא פחות מעניין ועדיף לוותר עליו?

רשת אינסטגרם מנסה לגרום לנו, המשתמשים, למצוא עניין וערך בתכנים שבה. לכן היא תמיד תשתדל לחשוף בפנינו תוכן מעניין שמעורר רגש ומעורבות ונותן ערך כלשהו.

האלגוריתם של אינסטגרם נותן משקל רב לכמות התגובות של התוכן, ומקדם תכנים שזכו בהרבה תגובות. בשורה התחתונה, ככל שיהיו לכם יותר תגובות, תגדילו את הסיכוי של התוכן שלכם להיחשף יותר ולצבור עוד יותר תגובות, וגם להוסיף לייקים ועוקבים.

כשאתם נהנים מהרבה תגובות, אינסטגרם מרגיש שהפרופיל שלכם מעורר עניין ומעורבות ומתחיל להציג את החומרים שלכם ליותר ויותר משתמשים. כאשר משתמשים אלו נתקלים בתוכן שלכם, הם מקבלים הזדמנות להחליט לעקוב אחריכם.


האתגר

לא תמיד קל לקבל תגובות לתמונות שלכם. אם הפרופיל שלכם חדש, או אם התוכן שלכם עדיין בניסוי ולא הגעתם לנוסחה המנצחת, כנראה שחסרות לכם תגובות. יש גם אפשרות שהתוכן שלכם דווקא מצוין, ואפילו זוכה בחשיפה, אבל משהו בנטייה של קהל היעד שלכם גורם להם להגיב פחות. זו זכותם, אבל אתם צריכים את התגובות כדי להתקדם, ולהראות לעוקבים חדשים שהפרופיל שלכם חי, מעניין ורלוונטי.

במקרים כאלה, קניית תגובות לאינסטגרם היא הפתרון.


אילו תגובות כדאי לרכוש?

לא כל תגובה היא טובה. תגובות שהתוכן שלהן לא קשור ולא רלוונטי לנושא, לא ממש עוזרות לנו. התגובות צריכות להיות אמינות, להגיע מפרופילים איכותיים, להציג תוכן ענייני ורצוי שהן גם יהיו בשפה הנכונה. יש פרופילים שחשוב שיהיו בהן תגובות בעברית, ובפרופילים אחרים דווקא הניחוח הבינלאומי מוסיף יותר, ובהם עדיפות תגובות באנגלית.

לכן, כשאתם קונים תגובות, חשוב לבחור בחברה אמינה שתציע לכם תגובות נכונות. למשל, אם התגובות יכתבו על ידי פרופילים שאין להם עוקבים משלהם או שהתמונות שלהם חשודות, האמינות שלכם תיפגע. גם תגובות שנראות לא קשורות או לא טבעיות, יעוררו תמיהה ויפגעו במטרה.

חשבו על השפה הנכונה לכם (לרוב עברית או אנגלית), ובחרו חברה אמינה ואיכותית שתספק לכם את התגובות הנחוצות לקידום הפרופיל שלכם.


לסיכום, האלגוריתם של אינסטגרם וגם המשתמשים עצמם, בוחנים אם יש לתוכן שלכם תגובות. אם יש, התוכן שלכם יזכה ביותר חשיפה ויגרום גם לאחרים להגיב ולהפוך לעוקבים שלכם. חשוב שהתגובות לתוכן שלכם, יהיו בשפה הנכונה, שיהיו קשורות לנושא התמונה ושיכתבו על ידי פרופילים אמינים.

קניית תגובות איכותיות היא הדבר הנכון ביותר שאתם יכולים לעשות כדי לשפר את החשיפה וההשפעה של הפרופיל שלכם.