השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 26/06/2024​
צפיות לסרטונים באינסטגרם

צפיות לסרטונים באינסטגרם

קניית צפיות לסרטונים באינסטגרם מגבירה את החשיפה לסרטון ומגדילה את הסיכוי להגיע לעמוד ה-Explore!

צפיות בסרטונים ובסטורי באינסטגרם הן דבר מאוד מבוקש, וקל להבין למה: ככל שיש לסרטון או לסטורי יותר צפיות, הוא נתפס כמעניין, רלוונטי ואטרקטיבי יותר. בניגוד לתמונות שבהן לייקים ותגובות יספיקו, במקרה של וידאו או סטורי, אתם צריכים גם מספר צפיות גבוה כדי למצב את עצמכם כרלוונטיים ולהפוך את הפרופיל שלכם למשפיע.

אז למה לא להסתפק בתמונות? כי עם כל הכבוד לתמונות, וידאו ותוכן דינמי הוא סוג התוכן הנחשף ביותר ברשתות החברתיות. בנוסף, המשתמשים באינסטגרם מצפים לתוכן מגוון, כך שאם יש לכם עוקבים, הם מחכים לסטורי ולווידאו שלכם.


-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.036

מחיר כולל: 7.2

קידום באינסטגרם

שרותים נוספים לקידום האינסטגרם שלכם.

רוצים קידום באינסטגרם מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות צפיות לסרטונים באינסטגרם

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

איפה האתגר ולמה כדאי להצליח בו?

אינסטגרם היא הרשת החברתית הנכונה ביותר היום לרוב בעלי העסקים ולמי שמעוניינים בחשיפה והשפעה. היא אחת הרשתות הפופולריות ביותר בישראל ובעולם, עם יותר ממיליארד משתמשים בכל הגילאים. אם יש לכם עסק קטן, חברה או מותג, אין ספק שאתם צריכים פרופיל אינסטגרם שיהיה חלק ממערך השיווק והמיצוב שלכם, ויעזור לכם לשמור על מקום בתודעה של הלקוחות.

גם אם אתם עצמכם רוצים להפוך למשפיעים, להדהד את המסר שיש לכם לעולם ולהפוך ליצרני תוכן חשובים, אינסטגרם זה המקום בשבילכם.


העמוד שלכם באינסטגרם בונה את מערכת היחסים שלכם עם העוקבים, ולכן מתפקידכם לתחזק אותו בתוכן איכותי ומעניין; לתוכן יש תפקיד חשוב בהעלאת מספר העוקבים שלכם וביצירת מעורבות, צפיות, תגובות ולייקים. באינסטגרם וגם ברשתות חברתיות אחרות, תוכן בפורמט של וידאו וסטורי הוא מכפיל כוח ומייצר צפיות יותר מסוגי תוכן אחרים כמו טקסטים ותמונות.

אבל כאן מגיע האתגר: משתמשי אינסטגרם מעדיפים לצפות בסרטונים שכבר יש להם הרבה צפיות. הם לא נוטים להשקיע זמן בסרטונים שעדיין לא זכו בתהילה. כשיש לסרטון הרבה צפיות, גם עולה הסיכוי שהצופים יגיבו ויתייגו אחרים. כלומר, צפיות מזרימות צפיות.

זה עובד גם הפוך: סרטון עם מעט צפיות, הוא בעל סיכוי נמוך יותר להתקדם ולגרור מעורבות.

לכן בשלבים הראשונים של בניית העמוד, קשה לייצר חשיפה רחבה, ולעשות את הקפיצה מפרופיל אנונימי לפרופיל מוכר ומבוקש.

זה סוג של מלכוד: אין לכם עדיין הרבה עוקבים וחשיפה, וזה בדיוק החסם שלכם בהגדלת החשיפה. 


אז איך פורצים את תקרת הזכוכית ומייצרים צפיות?

כאמור, צפיות מייצרות עוד צפיות. צפיות מייצרות גם תגובות, תיוגים ולייקים, וכל אלה ביחד מייצרים כוח והשפעה. זו המטרה שלנו.

לכן, אם העמוד שלכם בתחילת דרכו או אם עדיין אין לכם מספיק צפיות בסרטונים ובסטורי, אנחנו כאן כדי לקצר לכם את הדרך ולדחוף אתכם למעלה: פשוט קונים צפיות ובתוך מספר שעות מספר הצפיות מתחיל לטפס.

הצפיות יקדמו את התוכן שלכם בכמה דרכים:

מי שיתקל בסרטון, יתרשם מכמות הצפיות וירצה לצפות, ובכך יתווספו גם צפיות אורגניות, מה שיגדיל עוד יותר את מספר הצפיות.

בנוסף, הצפיות יגרמו ליותר תגובות, תיוגים, שיתופים ולייקים, שגם הם ידחפו את התוכן שלכם קדימה.

כשהאלגוריתם של אינסטגרם ירגיש שהתוכן שלכם מעורר עניין, הוא ישתף פעולה ויעזור לכם להגדיל חשיפה. האלגוריתם של אינסטגרם מקדם תכנים שיש להם סיכוי גבוה לעורר מעורבות, ולכן אם התוכן שלכם הוא כזה, רשת אינסטגרם תזהה אותו כמעניין ותקדם אותו.


למי זה מתאים?

קניית צפיות מתאימה לכל פרופיל באינסטגרם שרוצה לקדם את החשיפה וההשפעה שלו, ולמצב את עצמו כפופולרי וחזק: גם עמודים עסקיים של חברות וארגונים וגם עמודים פרטיים. אגב, אם תרצו, תוכלו לקנות בנוסף לצפיות גם לייקים או תגובות.

החלטתם לקנות צפיות? בחרו לקנות דרך חברה אמינה שתספק צפיות בצורה דיסקרטית ומהירה.


לסיכום, סרטוני וידאו וסטורי הם סוגי התוכן החשובים והמבוקשים ביותר באינסטגרם, וברשתות חברתיות בכלל. כדי שהסרטונים שלכם ידהרו קדימה ויקדמו את הפרופיל שלכם, חשוב שיהיו להם הרבה צפיות, מה שיגרום להם להיראות רלוונטיים ולמשוך אליכם עוד צפיות, עוקבים, לייקים ותגובות. את החשיפה שלכם תוכלו לתרגם לכוח שיווקי ולהשפעה בתחום שלכם. לכן, אם הפרופיל שלכם עדיין לא משיג מספיק צפיות לסטורי או לסרטונים, קניית צפיות היא הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות עבור העמוד שלכם!