השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 26/06/2024​

מי שמחשיב את עצמו כיוצר תוכן ויזואלי שמתאים ליוטיוב יודע כמה חשוב הנתון של מספר צפיות בכל סרטון. אין טעם להעלות תוכן או ליצור תוכן משמעותי עבור מספר מועט של עוקבים ובמקביל אי אפשר לגייס עוקבים חדשים אם גולשים חדשים שמגיעים לערוץ לא מתרשמים מכמויות גדולות של צפיות. אז מה עושים? על פי חשבון זה חשוב שבכל סרטון ייראו מספרים גבוהים של צפיות על מנת שהערוץ ייראה אטרקטיבי, מעניין, מלא בתוך ענייני ואם מדובר בבית עסק – חשובה גם מראית העין המקצועית והעסקית. הפתרון – קניית צפיות אמיתיות ביוטיוב שמעלות את הנוכחות ודואגות שתמיד ייראה שהערוץ אטרקטיבי ומלא עניין.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.02

מחיר כולל: 20

קידום ביוטיוב

שרותים נוספים לקידום היוטיוב שלכם.

שאלות ותשובות בנושא צפיות לסרטון ביוטיוב

מה זה קניית צפיות ביוטיוב?

צפיות ביוטיוב ישפרו את הנוכחות של הסרטונים שלכם בתוך רשת הפרסום של יוטיוב, חשיפה אורגנית על פי כמות הצפיות

איך להגדיל צפיות ביוטיוב?

אנחנו באינסטהרייז פיתחנו עבורכם מערכת חכמה שתעזור לכם להוסיף צפיות לכל אחד מהסרטונים שלכם בקליק אחד בלבד. פשוט בוחרים את כמות הצפיות הרצויה ונותנים בוסט לסרטון יוטיוב שלכם

איך קונים צפיות ביוטיוב?

קניית צפיות ליוטיוב במספר קליקים פשוטים, בוחרים את הכמות מזינים את הלינק לסרטון הרצוי ותראו בעצמכם באיזה מהירות הסרטון שלכם מקבל צפיות

רוצים קידום ביוטיוב מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות צפיות לסרטון ביוטיוב

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

העצימו את הפופולאריות של הסרטון שלכם ביוטיוב על ידי קניית צפיות אמיתיות ואיכותיות!


איך מבצעים קניית צפיות אמיתיות ביוטיוב?

נושא זה קשור באופן ישיר לתחום קידום האתרים והעסקים ברשתות החברתיות ופורטלי התוכן. בדומה לקנייה של לייקים לעמודים עסקיים בפייסבוק – כך גם קניית צפיות אמיתיות ביוטיוב יכולה לסייע לגייס עוד ועוד עוקבים ומנויים לערוץ שיעקבו אחרי התוכן שעולה. חשוב מאד לדעת ולהבין שאותן צפיות מבוססות על חשבונות של אנשים שלא בהכרח קיימים אך מכיוון שמה שחשוב זה המספרים של הצפיות – הרי שאין זה משנה כלל וכלל. כאשר יגיעו לעמודי הסרטונים גולשים חדשים שלא מכירים את הערוץ הם יתעניינו אך ורק במספר העוקבים ולא יהיה אכפת להם מי אלה אותם עוקבים.

 

שימוש בשרתים מיוחדים לצורך העלאת פופולריות של ערוצי תוכן

מדובר בפעולה שהרבה מאד מקדמי אתרים ועסקים מבצעים על בסיס שוטף וקבוע במגוון רחב של ערוצי שיווק ופרסום – רשתות חברתיות וגם אתרי אינטרנט שמודדים את מספר הכניסות לעמודים השונים. בדרך זו אפשר למשוך עוד ועוד עוקבים ויש לזה חשיבות אדירה בעולם הקידום הדיגיטלי. חוות השרתים מלאות בפרופילים שאפשר לעשות בהן שימוש ויש חשיבות לבחירה של ישראל כמדינה על מנת שאותם עוקבים יהיו בעלי שמות ישראליים משכנעים שמתאימים לחתך האוכלוסייה המקומית. כך לגולשים האקראיים יהיה קל יותר לשים את מבטחם בערוץ המדובר. אינסטרה רייז דאגה לעשות זאת עבורכם באופן אוטמטי מלא, ניתן להזין את הלינק לסרטון ביוטיוב ולרכוש צפיות באופן פשוט.