השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 28/05/2024​
מפריד

טלגרם

טלגרם היא אפליקציה שמבוססת על הודעות מיידיות והיא נמצאת בשימוש בעיקר עבור קבוצות גדולות של אנשים, גדולות יותר מכמה שיכולות להכיל קבוצות הוואטסאפ, למשל. יש הרבה הבדלים בין שתיהן ולא בכדי בעלי עסקים בוחרים לבצע שיווק בטלגרם וכך להגיע למודעות גבוהה בקרב הלקוחות שלהם, אלה שבוחרים להצטרף לרשימת התפוצה או לקבוצות ההודעות. פרמטר נוסף שמשפיע על הבחירה של בעלי עסקים לייצר ערוץ תקשורת עם לקוחות ועוקבים דרך הטלגרם הוא נתונים שונים של אבטחת המידע והיותה של האפליקציה מבוססת ענן. בעצם אפשר לומר שהאפליקציה היא רשימת תפוצה שהלקוח או המשתמש בוחר לקחת בה חלק וכך הוא מעודכן במבצעים, הנחות או כל סוג אחר של פרסום.
טלגרם

קידום בטלגרם

שרותים נוספים לקידום הטלגרם שלכם.

קניית חברים לקבוצה בטלגרם

קניית חברים לקבוצה בטלגרם

מחיר ליחידה: 0.05

מחיר כולל: 5

קניית מנויים לערוץ בטלגרם

קניית מנויים לערוץ בטלגרם

מחיר ליחידה: 0.075

מחיר כולל: 7.5

רוצים קידום בטלגרם מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

מה היתרונות של שיווק בטלגרם?

כאמור, בפן הטכני של האפליקציה יש כמה וכמה שינויים והבדלים שהופכים אותה לנוחה וטובה יותר מאפליקציות מסנג`ר אחרות. נושאי האבטחה והשמירה על הפרטיות, האפשרות לקיים שיחות אישיות עם מי שבוחרים, עבור בעל העסק מדובר בהפצת מסרים עסקיים ושיווקיים לקבוצות גדולות מאד של עוקבים (שכן בניגוד ליצירת קבוצות בוואטסאפ – בטלגרם אפשר לשלוח הודעות ומסרים למספר לא מוגבל של עוקבים) ויש אפשרות להקים ערוצי טלגרם שלכל אחד מהם יהיה ייעוד אחר ותהיה מהות שונה. כאשר ברחבי הטלגרם יש אי אילו ערוצים בעלי תוכן ענייני ועסקי מסוים – המשתמש יכול לבחור לאיזה ערוץ הוא נרשם על פי תחומי העניין שלו.

 

היעילות הרבה של השיווק דרך טלגרם

אין ספק שכל פעם שמפותחת אפליקציה דומה לאפליקציה קיימת – הרי שיהיו בה חידושים שלא היו בקיימת ויהיה כיוון חדש להתרכז בו ולבחון את הכדאיות שלו. יש לא מעט יתרונות וכדאיות באפשרויות של שיווק בטלגרם וללא ספק הרבה מאד בעלי עסקים מזהים את הפוטנציאל ופונים לערוצי השיווק האלה. ככל שעובר הזמן מתבססת ההבנה שהלקוחות, כלומר המשתמשים הם אלה שצריכים לבחור באיזו דרך הם רוצים לצרוך את התוכן השיווקי או הפרסומי שמגיע אליהם ממילא ולכן כאן מתאפשרת לעם דרך קלה, ידידותית ונוחה מאד.