השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 18/07/2024​
מפריד

ספוטיפיי

אפליקציית הספוטיפיי נכנסה בסערה לחיי היומיום של כל מי שי שלו מחשב מתקדם או טלפון נייד חכם וחיפש פלטפורמה נוחה וידידותית לשמיעה מוזיקה. מדובר במערכת להשמעה של שירים או קבצי שמע בהתאמה אישית תוך כדי ארגון רשימות השמעה, בחירת שירים מועדפים, קביעת סדר ההשמעה ועוד. יש מי שעושה שימוש בספוטיפיי תוך כדי צפייה בסרטונים, כלומר הקליפים של קבצי השמע ויש כאלה שלא. כך או כך – משווקים רבים מהעולם הדיגיטלי קלטו והבינו את הפוטנציאל הטמון במאזינים של האפליקציה ועם הזמן החלו לצוץ גם ערוצי שיווק בספוטיפיי שנחשבים לנכונים ויעילים כשהם מבוצעים בצורה מושכלת על ידי אנשי מקצועי.

ספוטיפיי

קידום בספוטיפיי

שרותים נוספים לקידום הספוטיפיי שלכם.

קניית עוקבים לספוטיפיי

קניית עוקבים לספוטיפיי

מחיר ליחידה: 0.05

מחיר כולל: 5

קניית השמעות לספוטיפיי

קניית השמעות לספוטיפיי

מחיר ליחידה: 0.025

מחיר כולל: 2.5

קניית שמירות בספוטיפיי

קניית שמירות בספוטיפיי

מחיר ליחידה: 0.15

מחיר כולל: 15

רוצים קידום בספוטיפיי מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

איך מתבצע שיווק בספוטיפיי?

כיום כבר מוכרים כמה סוגים של מודעות ואפשרויות לשווק דרך קבצי השמע שלהם מאזין המשתמש. במידה והוא עושה גם שימוש ויזואלי באפליקציה, כלומר הוא צופה בקליפים של השירים או רצועות השמע – הרי שיכולות להופיע לו פרסומות, בנוסף, לפני או אחרי מה שהוא שומע מרצונו. דבר נוסף ואפשרי הוא הטמעת פרסומות בין השירים. כאשר מתאמן עושה שימוש באפליקציה תוך כדי האימון שלו הרי שהוא ימתין שתסתיים הפרסומת ויקשיב לה עד הסוף. ייתכן מאד שהפרסומות דווקא ימשכו גם את מי שבדרך כלל לא מתעכב על פרסומות, זאת בזכות פילוח נכון של קהל יעד לפני שהפרסומות מתחילות להופיע.

 

היתרונות של השיווק דרך הספוטיפיי

בניגוד לפרסומות שמופיעות בקליפים או סרטונים בפייסבוק או ביוטיוב, בספוטיפיי יפלח המשווק בצורה מדויקת את קהל היעד ולכן גם מי שלא אוהב שהפרסומות מפריעות לו יאזין להן בקשב רב. זה החידוש האמיתי של שיווק בספוטיפיי ומסיבות אלה הוא מועדף מאד על פני שלל אפשרויות או ערוצי שיווק אחרים. מכיוון שמדובר באפליקציה יחסית חדשה הרי שמתרחש לימוד מתמיד אודות השימוש בה ועם הזמן לבטח תהיינה דרכים נוספים לפרסם ולהגביר מודעות לעצם קיומם של עסקים אלה ואחרים. נכון להיום מדובר בשיטה שנחשבת למוצלחת ויעילה מאד וכל שנותר הוא להמתין לחדשות והעדכונים בנוגע אליה.