השירותים באתר זמינים נכון לתאריך: 26/06/2024​
קניית לייקים באינסטגרם

קניית לייקים באינסטגרם

רשת אינסטגרם היא אחד הכלים החשובים ביותר היום לקידום עסקים ולצבירת חשיפה והשפעה. אם יש לכם עסק או אם אתם רוצים להיות משפיעים ומוכרים, אינסטגרם זה המקום עבורכם להיות בו. לא משנה מי קהל היעד שלכם, סביר להניח שהוא נמצא שם.

הפרופיל שלכם באינסטגרם הוא הפלטפורמה הנכונה לספר לעולם מי אתם, מה אתם עושים, מה יש לכם להגיד או להראות, מה אתם מציעים, במה אתם טובים מהמתחרים שלכם, מה הייחודיות שלכם ולמה ממש כדאי להקשיב לכם או לקנות את השירות שלכם.

גם עסקים קטנים ובינוניים צריכים עמוד אינסטגרם, ותמיד אפשר למצוא מה לשתף בו: חוויות, מוצרים, מבצעים, מפגשים, סקרים, שאלות, עדכונים ועוד.

-10% הנחה-20% הנחה

מחיר ליחידה: 0.07

מחיר כולל: 7

קידום באינסטגרם

שרותים נוספים לקידום האינסטגרם שלכם.

שאלות ותשובות בנושא קניית לייקים באינסטגרם

איך להשיג לייקים באינסטגרם?

דאגנו לכם לדרך פשוטה במיוחד, בוחרים את הכמות הרצויה לאחר מכן מזינים את שם המשתמש ובוחרים את הפוסטים שלהם תרצו להוסיף לייקים

איך משיגים לייקים באינסטגרם?

כמו שאמרנו קודם, ניתן לרכוש באופן מהיר ופשוט לפוסטים מתוך האינסטגרם של הפרופיל העסקי או הפרטי שלכם

איך עושים לייקים באינסטגרם?

ישנם מספר שיטות ודרכים, הבריאה ביותר והמומלצת זה העלאה של תוכן איכותי לפורפיל העסקי/הפרטי שלכם. למלא בתוכן הכולל גרפיקות ותיוגים מובילים לאותו הקשר. בנוסף ניתן גם לרכוש אצלנו לייקים לפוסטים באינסטגרם במספר קליקים פשוטים שיגיעו באופן מיידי לפוסטים שבחרתם.

רוצים קידום באינסטגרם מותאם עבורכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביקורות על שירות קניית לייקים באינסטגרם

(דירוג כולל 5 מתוך מקסימום 5)

איך פרופיל אינסטגרם הופך למצליח?

כדי שפרופיל האינסטגרם שלכם יצליח ויזכה בחשיפה ומעורבות, חייב להיות בו תוכן טוב, מעניין ואיכותי: תוכן שכיף לפגוש, שמספק עניין, מידע או ריגוש. אבל תוכן טוב הוא לא מספיק, במיוחד בהתחלה. בשלבים הראשונים, העמוד שלכם עדיין לא מוכר, כמות העוקבים עדיין קטנה וגם הלייקים. אפילו אם כבר יש לכם ותק באינסטגרם, לא תמיד החשיפה של העמוד מתפתחת כמו שהייתם רוצים.

האלגוריתם של אינסטגרם עובד כך שחשיפה ומעורבות, מביאות עוד חשיפה ועוד מעורבות. זהו תהליך שמזין את עצמו: ככל שהתוכן זוכה ביותר צפיות ולייקים, אינסטגרם תזהה אותו כטוב יותר ותקדם אותו עוד ועוד.

הבעיה היא שאותו מנגנון עובד גם בכיוון ההפוך, ואם לתוכן שלכם עדיין אין חשיפה ולייקים, אינסטגרם לא תזהה אותו כמעניין ולא תעזור לכם בחשיפה, כך שהחומרים שאתם מעלים ישארו בצל.


איך עולים שלב?

צריך הרבה סבלנות, עבודה קשה והתמדה כדי לצאת מהלופ הזה, אבל יש גם דרך קלה יותר:

אם קניתם עוקבים, זה יכול בהחלט לעזור לעמוד שלכם להיראות ייצוגי ונחשק יותר, אבל... העוקבים שקניתם כנראה לא יספקו לכם לייקים ומעורבות בתוכן. את זה יעשו העוקבים האורגניים שלכם, שמתעניינים בתוכן שלכם ויגיעו עם הזמן.

אבל מה עושים בינתיים? חייבים לייקים, לא?

כן, התוכן שלכם צריך לייקים כדי לגרום לאינסטגרם לחשוף אותו יותר וגם כדי שמי שנחשף, יקבל את הרושם שהתוכן שלכם פופולרי, רלוונטי ומעניין. בדיוק כמו שמסעדה ריקה או בר ריק לא עושים לכם חשק להיכנס, גם תמונות ללא לייקים, לא עושות חשק לאחרים. מעבר לכך, תמונות עם מעט לייקים עלולות לשדר את המסר ההפוך מהרצוי, וזה ממש לא כדאי.


זו בדיוק הסיבה שקיימת האפשרות לקנות לייקים לאינסטגרם. אם אתם בשלבי בנייה של החשיפה שלכם, קניית לייקים היא שיטה מאוד יעילה. גם אם אתם בשלב מתקדם יותר ויש תמונה מסוימת שמאוד חשובה לכם, אפשר לעזור ולדחוף אותה באמצעות קניית לייקים.


לא כל הלייקים שווים

חשוב שהלייקים יראו טבעיים, ולכן כדאי לרכוש אותם דרך חברה אמינה שמבטיחה לכם לייקים איכותיים. אם הפעילות שלכם מקומית, אתם צריכים לייקים ישראלים כדי לשדר אמינות ולהתניע את החשיפה הנכונה בקהל הנכון.

חשוב גם שהלייקים לא יגיעו מפרופילים שנראים מזויפים, למשל כאלה שאף אחד לא עוקב אחריהם והתמונות שלהם חשודות. אלו הם לייקים לא איכותיים ועדיף להתרחק מהם.


מתי מגיעות תוצאות?

קניתם לייקים לתמונה? אם רכשתם אתם מחברה אמינה והוגנת, הלייקים אמורים להגיע בתוך שעות בודדות. לקניית לייקים יש גם מטרה ארוכת טווח: קניית לייקים לתמונות הנכונות תדחוף את הפרופיל שלכם למעלה ותייצר עוקבים ולייקים אורגניים, שיספקו לכם לייקים ותגובות בהמשך. הכל כמובן בתנאי שתספקו תוכן טוב שידבר לקהל שלכם ויעורר בו חיבור ורגש.


לסיכום, פרמטר העוקבים הוא חשוב אבל התוכן שלכם באינסטגרם צריך גם לייקים. כדי "להתניע" או לתת בוסט לחשיפה ולמעורבות בתמונות שלכם, קניית לייקים היא פתרון נגיש וטוב. חשוב להקפיד לרכוש אותם מחברה אמינה, על מנת שהלייקים שלכם יהיו איכותיים, מהירים ותואמים את הצורך שלכם.